ପତଳା ଝିଅ ଙ୍କ ସହ ସେ-କ୍ସ କରିବାର ଫାଇଦା ଜାଣିଲେ ଚମକି ପଡିବେ ଆପଣ।

Thin girl

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଥିବେ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ପତଳା ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ପସନ୍ଦ କରି ଥାନ୍ତି । ଖାସ୍ କରି କୌଣସି ଯୁୁବକ ଯଦି ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଚାହେଁ ତେବେ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ମୋଟା ଠାରୁ ପତଳା ଝିଅ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରିବ କାରଣ ସେମାନଙ୍କ ପତଳା ଶରୀର ସୁନ୍ଦର ହୋଇ ଥାଏ । ଏବଂ ଶା-ରୀ-ରିକ ସଂ-ମ୍ପ-ର୍କ ର କଥା କହିବା ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ପୋଜ୍ ରେ ସଂ-ଭୋ-ଗ କ୍ରିଆ କରି ହୋଇ ଥାଏ ।

ଏମିତି ରେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଏହି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ କଥା ହେବାକୁ ଆସିଛୁ କି ଏହି ପତଳା ଝିଅ ମାନଙ୍କ ର ଫାଇଦା କେମିତି ହୋଇ ଥାଏ ଏବଂ ସେ-କ୍ସ କରିବାରେ କଣ ଫାଇଦା ମଧ୍ୟ ହୋଇ ଥାଏ ସେହି ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା । ସାଧାରଣ ଭାବେ ଏମାନେ ପତଳା ହେତୁ ଘରର ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସହିତ ଏମାନେ ବେଡ୍ ଉପରେ ବହୁତ ମଜା ଦେଇ ଥାନ୍ତି । ଏହି ଝିଅ ମାନଙ୍କର ସେ-କ୍ସ ହୋରମନ ସାଧାରଣ ଭାବେ ଅଧିକ ଥିବାରୁ ଏମାନେ ଅତ୍ୟା ଧିକ ଭାବେ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ଥାନ୍ତି ।

love

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ସଂ-ମ୍ପ-ର୍କ ଗଢିବାରେ ତିନୋଟି ପୋଜ୍ ବିଷୟରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବୁ ଜାହାକୁ ସାଧାରଣ ଭାବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ବି ଆପ୍ଲାୟ କରିବା ଦରକାର ଜାହା ଦ୍ୱାରା ପତଳା ଝିଅ ଙ୍କ ସହିତ ସଂ-ମ୍ପ-ର୍କ ବେନଇବାରେ ବହୁତ ମଜା ଆସେ ।

ପ୍ରଥମେ ହେଲା ଡୋଗୀ ପୋଜ୍ ଏହା ସ୍ୱାନ ମୁଦ୍ରା ଆକୃତି ରେ ରହି ଥିବା ଗୋଟିଏ ପୋଜ୍ ଅଟେ ଏହି ଥିରେ ଜଣେ ଆଗରେ ଏବଂ ଜଣେ ପଛରେ ରହି ସେ-କ୍ସ କରି ଥାନ୍ତି । ଏହା ବହୁତ ମଜା ଦେଇଥାଏ ।

ଦୁଇ ରେ ରହିଛି 69 ପୋଜ୍ ଏହି ପୋଜ୍ ରେ ପାର୍ଟନର ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ମଜା ଆସି ଥାଏ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଉପରେ ଓଲଟା ଭାବେ ରହି ସେ-କ୍ସ କରି ଥାନ୍ତି । ଏହା ପତଳା ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସହିତ କରିବା ବହୁତ ଭଲ ।

love

ସେହି ପରି ସିଟିଂ ପୋଜ୍ ରେ ବି ଆପଣ ମାନେ ଶା-ରି-ରୀକ ସଂ-ମ୍ପ-ର୍କ ର ବହୁତ ମଜା ଉଠେଇ ପାରିବେ । ଏମିତି ରେ ପୁରୁଷ ସ୍ତ୍ରୀ ର କମର କୁ ଧରି ଫ୍ଲୋ ରେ ଉଡେଇ କରି କରି ଥାଏ । ତେବେ ଏମିତି ବେଳେ ସଂ-ମ୍ପ-ର୍କ ରେ ମଜବୁତି ଆସି ଥାଏ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *