ସେକ୍ସ ସମୟ ରେ ଝିଅ ମାନେ ଏହି ଅଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ରେ କିସ୍ କରେଇବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି ନିଜ ପୁରୁଷ ସାଥିଙ୍କ ଠାରୁ ……।

v-downn

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ ବନ୍ଧୁଗଣ । ସେକ୍ସ ପାଇଁ ସବୁ ସମୟ ରେ ଆତୁର ଭାବ ପାଇଁ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ହିଁ ମନା ଯାଏ । କିନ୍ତୁ ଏହା କହିବା ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଭୁଲ ଅଟେ କି ଏହି ଉପରେ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ କୈଣସି ବି ଇଚ୍ଛା ନ ଥାଏ । ଏହି ନିକଟ ରେ କିଛି ରିସର୍ଚ୍ଚ ର ମାନେ ମହିଳା ଙ୍କ ଏହି ସେକ୍ସ ଇଚ୍ଛା ଉପରେ କିଛି ନୁସ୍କା ବାହାର କରିଛନ୍ତି । ଏମିତି କେବେ ବି ହୋଇ ନ ଥାଏ କି ପୁରୁଷ ମାନେ ସବୁ ସମୟ ରେ ସେକ୍ସ ର ରୁଚି ରଖି ଥାନ୍ତି । ବରଂ ମହିଳା ମାନେ ବି ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଦୁଇ ପାଦଦ ଆଗରେ ରହି ଥାନ୍ତି ।

girl

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇ ଦେବୁ କି ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ଅଜଣା ପୁରୁଷ ଙ୍କ ସହିତ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ବାରମ୍ବାର ଇଚ୍ଛା ହୋଇ ଥାଏ । ସେହି ପରି ଭାବେ ଗୋଟିଏ ରିସର୍ଚ୍ଚ ରୁ ଏହି କଥା ବି ଜଣା ପଡିଛି କି ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ନିଜର ବେକ ରେ କିସ୍ କରେଇବା ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ରହି ଥାଏ । ଏବଂ ସେମାନେ ପୁରୁଷ ଙ୍କ ପ୍ରତି ଏତେ ପରିମାଣ ରେ ଆକୃଷ୍ଟ ରହି ଥାନ୍ତି କି ସେମାନେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଲିଙ୍ଗ କୁ ପ୍ରେମ କରିବା ପାଇଁ ଲାଗି ପଡନ୍ତି । ଏବଂ ସେହି ପ୍ରକାରର କ୍ରିଆ ମାନେ ଚୁମ୍ବନ କରିବାରେ ଲାଗି ପଡନ୍ତି ।

ତଥା ମହିଳା ମାନଙ୍କ ବ୍ରେନ୍ ରେ ଏହି ପ୍ରତି ଗୋଟିଏ ରେପ୍ସ ଫୋଟନ୍ ନାମକ ହୋରମନ ରହି ଥାଏ ଜାହା ସେମାନଙ୍କୁ ଏହା କାମ କରେଇବା ରେ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ବ୍ୟକ୍ତ କରେଇ ଥାଏ । ଏହି ସବୁ ଉପରେ ଏହି ଦିନ ରେ 60 ଜଣ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ସାମ୍ଫୋଲ ଅଣା ଜାଇ ଥିବା ବେଳେ ସେଠାରେ ଜଣା ପଡି ଥିଲା କି ମହିଳା ମାନେ ସବୁ ସମୟ ରେ ଏହି ପରି ମାହୋଲ କୁ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି

loves

ଯେମିତି କି ସେକ୍ସ ପୂର୍ବ ରୁ ନିଜର ପାର୍ଟନର ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ପ୍ରେମ ବା ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟ ରେ କିସ୍ କରିବ ଇତ୍ୟାତି । ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *