ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ବାହାରିଥିବା ଶିଳ୍ପା ସେଠୀଙ୍କ ଲଜ୍ୟାନୀୟ ବୟାନ ,ଶୁଣିଲେ ଉଡ଼ିଯିବ ହୋସ

Raj Kundra

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଓଡ଼ିଆ ନ୍ୟୁଜ ପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ।
ଆଜିକାଲି ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତଥା ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ପୋଲିସ ହେପାଜତରେ ଅଛନ୍ତି। ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ଏବଂ ଆପରେ ଅପଲୋଡ୍ କରିଥିବାରୁ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଜୁଲାଇ 27 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଜ ପୋଲିସ ହେପାଜତରେ ରହିବ। ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ୍ ରାଜ ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଜୁହୁ ସ୍ଥିତ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ଅଶ୍ଳୀଳ ମାମଲାରେ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି।

ଶିଳ୍ପା କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ପୂରା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ବହୁତ ଆଘାତ ପାଇଛି। ଅନେକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏବଂ ଚୁକ୍ତିନାମା ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ହାତରୁ ଚାଲିଯାଇଛି।ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଶିଳ୍ପା-ରାଜକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମେମ୍ ର ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଶିଳ୍ପୀ ସୁପର ଡାନ୍ସର୍ ଅଧ୍ୟାୟ ସେ’ରେ ବିଚାରପତି ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉନାହାଁନ୍ତି।ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ

Raj

ମିଡ୍ ଡେ’ର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଅଶୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାରବାର କରୁଥିବା ଅପରାଧରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା କଥାକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଶିଳ୍ପା ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଦଳକୁ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡିଂ କରିବାବେଳେ ରାଜଙ୍କ ଆପ୍ ହଟ୍‌ସଟ୍‌ରେ ଉପଲବ୍ଧ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକର OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତୁଳନାରେ କମ୍ ଅଶ୍ଳୀଳତା ରହିଛି ବୋଲି ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସେ ମଧ୍ୟ ଉଦାହରଣ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି – ଏଗୁଡ଼ିକ ‘ଅଶ୍ଳୀଳ ନୁହେଁ ବରଂ ଏରୋଟିକା’।

ଝିଅମାନଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ କହିଥିଲେ।ଯେତେବେଳେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ କହିଲା ଯେ ତୁମେ କହୁଛ ଯେ ସେ ଏରୋଟିକା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରୁଥିଲେ, ପର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ, ତେବେ ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ଝିଅ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାହିଁକି ଅଭିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି?

ଏହା ଉପରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଯାହା କହିଥିଲେ ତାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚକିତକର ଥିଲା, ଏହା ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟରୁ ପ୍ରତିଫଳିତ ହୋଇଥିଲା ଯେ “ଉଲଗ୍ନ ହେଲେ କଣ ହୋଇଗଲା ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଛନ୍ତି ” ।

Raj Kundra

ଶିଳ୍ପା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଏଥିରେ ଜବରଦସ୍ତି ଘଟିଥାଏ ତେବେ ସେହି ଝିଅମାନେ କାହିଁକି ସେତେବେଳେ ଅଭିଯୋଗ କରିନଥିଲେ, ରାଜ ପର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ ଇରୋଟିକା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରୁଥିଲେ, ହଟସଟ ବିଷୟରେ ମୋର କୌଣସି ଧାରଣା ନଥିଲା, ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ କେଉଁ ପ୍ରକାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅପଲୋଡ୍ ହୋଇଛି।

ତେବେ ବନ୍ଧୁମାନେ ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଲେଖା ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ ତେବେ ଏହାକୁ ଗୋଟିଏ ସେୟାର କରି ଦିଅନ୍ତୁ କାରଣ ଜ୍ଞାନ ବାଣ୍ଟିବା ଦ୍ୱାରା ବଢ଼ିଥାଏ। ଏଭଳି ଅଧିକ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *