ଏହି ରାଶିରେ ପଡିଲା ମା ଲକ୍ଷ୍ଣୀଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି । ପୁରଣ ହେବ ସବୁ ଆସା

ସିହଂ ରାଶି : ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ବିକିରଣ କରନ୍ତି | ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ଏହି ଦିଗରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ, ଆପଣ ପରିବାର ଅପେକ୍ଷା ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ରାଜସ୍ୱ ମଧ୍ୟ ଯଥେଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ପରିଦର୍ଶନ କରାଯାଏ | କାର୍ଯ୍ୟ ଅର୍ଥ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଭ୍ରମଣ କରିବା | ଶ୍ରମିକ ଶ୍ରେଣୀର କାର୍ଯ୍ୟଭାର ସାମାନ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ କିନ୍ତୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ସାମଗ୍ରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ରହିଥାଏ | ଚାଲିବା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟର ଚାପ ଅନିଦ୍ରା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

singha rashi

ଆପଣ ଆରାମ ଏବଂ ସୁସ୍ଥ ଖାଦ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି କି ନାହିଁ ଏଥିରେ କିଛି ଫରକ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ | ସିନିୟରମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ସହିତ ଧାର୍ମିକ ପୁସ୍ତକ ପଢିବା ଆପଣଙ୍କ ମନୋଭାବରେ ସକରାତ୍ମକତା ଆଣିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପୁନଃ ମିଳନ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନଶୈଳୀ ଆଡକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଉଛନ୍ତି | ଯୈନ ଆକର୍ଷଣ ଅଧିକ ରହିଥାଏ କିନ୍ତୁ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଯଦି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ତେବେ ଦ୍ୱିଧା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

କନ୍ୟା ରାଶି ପ୍ରଥମ ଚାଳିଶ୍ ଦିନରେ, ଆଇନଗତ ଏବଂ ସରକାରୀ କିମ୍ବା ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ କୈଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିବ | ନିଦ୍ରାହୀନତାର ଅଭିଯୋଗ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ସପ୍ତାହରେ ରହିପାରେ | ତଥାପି, ଯଦି ଆପଣ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ ଏବଂ ଯୋଗ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ ମିଳିବ |

ତୁମ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ତଥାପି, ପରବର୍ତ୍ତୀ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ନୂତନ ଆଶା ଆଣିବ | ଆପଣ ବୃତ୍ତିଗତ ସାମ୍ନାରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ ଏବଂ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନୂତନ ଦିଗକୁ ନେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ଅଗ୍ରଗତି କଲାବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ |

laxmi

ମାସର ଦ୍ୱିତୀୟାର୍ଦ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିବାହ, ଯୋଗଦାନ, ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା କୈଣସି ମଙ୍ଗଳ କିମ୍ବା ଜନସାଧାରଣ ଇଭେଣ୍ଟକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ପରିଚିତମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ | ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ପରିବାର ଏବଂ ସମାଜରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ପରିବେଶ ସୁଖୀ ହେଉ |

ସାଙ୍ଗ, ସପିଂ ମଲ୍, କିମ୍ବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କିମ୍ବା ଡ୍ରାମା ସହିତ ବାହାଘର ଯୋଜନା କରନ୍ତୁ | ଛାତ୍ରମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ବିଶେଷ କଥା ଯେଉଁମାନେ ଉଚ୍ଚ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମାର୍ଦ୍ଧରେ କୈଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗ ବୁଝିବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏହି ମାସର ପ୍ରଥମାର୍ଦ୍ଧରେ କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *