LPG Cylinder Offer: 30 ଜୁନ ପୁର୍ବରୁ କରନ୍ତୁ ବୁକିଂ, 800 ଟଙ୍କାର ସିଲିଣ୍ଡର ମିଳିବ ମାତ୍ର 10 ଟଙ୍କାରେ – ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ?

LPG

ଏଲପିଜି ସିଲିଣ୍ଡର ଅଫର୍: ଯଦି ଆପଣ ମହଙ୍ଗା ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ନେବାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ପେଟିଏମ୍ ଆପ୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଅଫର ଆଣିଛି | ପେଟିଏମ୍ ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଗ୍ରାହକମାନେ ଜୁନ୍ 30 ପୂର୍ବରୁ ପେଟିଏମ୍ ଆପରୁ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ୍ କରନ୍ତି ତେବେ ଭାରତ ଗ୍ୟାସ୍, ଏଚପି ଗ୍ୟାସ୍ ଏବଂ ଇଣ୍ଡେନ୍ ଗ୍ୟାସର ଗ୍ରାହକ ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ।

gas

ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡରର ମୂଲ୍ୟ 809 ଟଙ୍କା |

ଜୁନ୍ 2021 ରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ 14.2 କିଲୋଗ୍ରାମ ଗ୍ୟାସର ମୂଲ୍ୟ 809 ଟଙ୍କା ଅଟେ। ପେଟିଏମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଗ୍ୟାସ୍ ବୁକିଂ କରି ଆପଣ 800 ଟଙ୍କା ନଗଦ ଫେରସ୍ତ ପାଇପାରିବେ | ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରୋମୋ ବିଭାଗରେ ପ୍ରୋମୋ କୋଡ୍ FIRSTLPG ଟାଇପ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ଏହି ଅଫର କେବଳ ଥରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

ଏଠାରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିବା ଜରୁରୀ ଯେ ଏହି ସୁବିଧା କେବଳ ପେଟିଏମ୍ ଆପ୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଅଟେ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଶସ୍ତା ଗ୍ୟାସ୍ ପାଇବାକୁ ମାତ୍ର ଅଳ୍ପ ଦିନ ବାକି ଅଛି। ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ପେଟିଏମ୍ ଆପର ରିଚାର୍ଜ ଏବଂ ପେବିଲ୍ସ ବିକଳ୍ପକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ | ଏଠାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁକ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ଉପରେ ଟ୍ୟାପ୍ କରିବାକୁ ହେବ ଏବଂ ଏଥିରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କର FIRSTLPG ପ୍ରୋମୋ କୋଡ୍ ରହିବ ଯାହା ଅନଲାଇନ୍ ପେମେଣ୍ଟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପୂରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |

gas

ଭରତ ପେଟ୍ରୋଲିୟମ, ଏଚପି ଗ୍ୟାସ, ଇଣ୍ଡିଆନ ଅଏଲ ରୁ ଡେଲିଭରି ପାଇଁ ପେଟିଏମ୍ ଟାୟଆପ କରିଛି । ସେହିଥି ପାଇଁ ଆପଣ ମାନେ ଯଦି ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅନଲାଇନ୍ ରେ ଗ୍ୟାସ୍ ର ବୁକିଂ କରିବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ବହୁତ କମ୍ ଟଙ୍କା ରେ ଏହି ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ର ବୁକିଂ କରିପାରିବେ । ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ଏକ ଗ୍ୟାସ୍ ଉପଭିକ୍ତା ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ବି ଏହି ଅଫର ଲାଭ ଉଠେଇବାକୁ ପଛାନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *