Gold Price Today : ଆଜି କଣ ରହିଛି ସୁନାର ଦାମ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିନେବା ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲକୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ରୂପା ମୂଲ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବା ବେଳେ ସୁନା ହ୍ରାସ ପାଇଛି। HDFC ସିକ୍ୟୁରିଟିଜ୍ ଅନୁଯାୟୀ, ଗୁରୁବାର ଦିନ ସୁନା 264 ଟଙ୍କା ହ୍ରାସ ପାଇ ଦିଲ୍ଲୀ ସର୍ଫା ବଜାରରେ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା 46,452 ଟଙ୍କା ହ୍ରାସ ପାଇଛି। ପୂର୍ବ ବାଣିଜ୍ୟ ଦିନରେ ଏହା 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା 46,716 ଟଙ୍କା ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ରୂପା 4 କିଲୋଗ୍ରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇ 65,484 ଟଙ୍କା ଥିବାବେଳେ ପୂର୍ବ ବାଣିଜ୍ୟ ଦିନରେ ଏହା କିଲୋଗ୍ରାମ ପିଛା 65,480 ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବଜାରରେ ସୁନା ଅନ୍ସ 1,797 ଡଲାରରେ କମ୍ କାରବାର କରୁଥିବାବେଳେ ରୂପା 25.17 ଡଲାରରେ ପ୍ରାୟ ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ ଥିଲା |

golds

ସୁନା ହ୍ରାସ ପାଇଲା ଏବଂ ରୂପା ସାମାନ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଲା |
ଇଣ୍ଡିଆ ବୁଲିଅନ୍ ଆଣ୍ଡ ଜୁଏଲର୍ସ ଆସୋସିଏସନ୍ ର ୱେବସାଇଟ୍ ଅନୁଯାୟୀ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 552 ଟଙ୍କା ହ୍ରାସ ପାଇଛି। ରୂପା ମୂଲ୍ୟ 214 ଟଙ୍କା ହ୍ରାସ ପାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ 24 କ୍ୟାରେଟର 10 ଗ୍ରାମ ସୁନାର ମୂଲ୍ୟ 47670 ଟଙ୍କା ହୋଇଥିବା ବେଳେ 22 କ୍ୟାରେଟର 10 ଗ୍ରାମ ସୁନାର ମୂଲ୍ୟ 43670 ଟଙ୍କା ରହିଛି | ନିମ୍ନରେ ଶୁଦ୍ଧତା ଉପରେ ଆଧାର କରି 14 ରୁ 24 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନାର ସର୍ବଶେଷ ମୂଲ୍ୟ ଜାଣ |

10 ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି ଧାତୁ ଶୁଦ୍ଧତା ମୂଲ୍ୟ |
ସୁନା 999 (24 କ୍ୟାରେଟ୍) 47670 ଟଙ୍କା |
ସୁନା 995 (23 କ୍ୟାରେଟ୍) 47479 ଟଙ୍କା |
ସୁନା 916 (22 କ୍ୟାରେଟ୍) 43666 ଟଙ୍କା |

gold

ସୁନା 750 (18 କ୍ୟାରେଟ୍) 35753 ଟଙ୍କା |
ସୁନା 585 (14 କ୍ୟାରେଟ୍) 27887 ଟଙ୍କା |
ରୂପା 999 66766 କିଲୋଗ୍ରାମ |

ସିନିୟର ଆନାଲିଷ୍ଟ (କମୋଡିଟିଜ୍) HDFC ସିକ୍ୟୁରିଟିଜ୍ ତପନ ପଟେଲଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଆମେରିକାର ବଣ୍ଡ ଅମଳ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଡଲାର ସୂଚକାଙ୍କ ସହିତ ବିକ୍ରୟ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟକୁ ସର୍ବନିମ୍ନ ସ୍ତରକୁ ଠେଲି ଦେଇଛି। ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *