ଝିଅକୁ ପଚରା ଗଲା , ପ୍ୟାଣ୍ଟ ତଳେ ତମେ କଣ ପିନ୍ଧିଛ , ଝିଅର ଉତ୍ତର ଶୁଣି ଚମକି ପଡିବେ ଆପଣ

girllllll

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏଠାରେ କିଛି GK ପ୍ରଶ୍ନ ଏବଂ ତାହାର ଉତ୍ତର ବିଷୟ ରେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ । ଏମିତି ରେ ଆଜିର ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ କୈଣସି ଟିଭି ସୋ ବା କୈଣସି ବଡ ବଡ ଜବ୍ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ରେ ଏମିତି କିଛି ସାଧାରଣ ପ୍ରଶ୍ନ ଗୁଡିକ କୁ ପଚାରୁ ଥିବା ବେଳେ ଆମ ପାଖରେ ସେହି ସବୁ ର ସଠିକ ଉତ୍ତର ମାନ ରହି ନ ଥାଏ । ସେମିତି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଆମେ ଆଜି୍ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସେମିତି୍ ହିଁ ପ୍ରଶନ୍ନ ସହିତ ଉତ୍ତର ନେଇ କରି ଆସିଛୁ । ଜାହାକୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଲେ ନିଶ୍ଚିତ କୈଣସି ସ୍ଥିତି ରେ ପରିକ୍ଷା ରେ ଉତିର୍ଣ୍ଣ ହୋଇ ପାରିବେ । ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସାଧାରଣ ଞ୍ଗାନ ସମନ୍ଧିୟ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଏବଂ ଏହାର ଉତ୍ତର ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ କରି ଆସିଛୁ ,  ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ସେମିତି କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଜାଣିବା ।

QUS

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପ୍ରଶ୍ନ ଗୁଡିକୁ

1: କେଉଁ ସ୍ଥାନ କୁ 100 ଜଣ ଗଲେ ସେଠାରୁ ସବୁ ବେଳେ 99 ଜଣ ହିଁ ଫେରନ୍ତି ?  ଏହାର ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ହେଲା ମସାଣୀ କୁ 100 ଜଣ ଗଲେ ସେଠାରୁ ସବୁ ବେଳେ 99 ଜଣ ହିଁ ଫେରନ୍ତି

2: କେଉଁ ସ୍ଥାନ କୁ 100 ଜଣ ଲୋକ ଗଲେ 101 ଲୋକ ମାନେ ପେରନ୍ତି ?  ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ବରଯାତ୍ରୀ ରେ 100 ଜଣ ଲୋକ ଗଲେ କନ୍ୟା ସହିତ ଆସନ୍ତି ।

3: ଝିଅ ଟି କୁ ପଚାରା ଗଲେ ତୁମେ ପ୍ୟଣ୍ଟ ତଳେ କଣ ପିନ୍ଧିଛ ?  ତେବେ ଏହାକ ଉତ୍ତର ହେବ ପ୍ୟଣ୍ଟ ତଳେ ଚପଲ ।

QUST

4: ସଂଭୋଗ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରବଳ ଇଚ୍ଛା ହେଉ ଥିବା ମହିଳା ମାନଙ୍କ ମୁହଁ ରେ କେଉଁ ତିନୋଟି ଲକ୍ଷଣ ଦେଖା ଜାଇ ଥାଏ ?  ପ୍ରଥମେ ହେଲା ସେମାନଙ୍କ ଆଖି ଲାଲ୍ ହୋଇ ଥାଏ , ନିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଶ୍ୱାସ ବହୁତ ଜୋର ରେ ଯାଏ । ଓଠ ସେମାନଙ୍କର ସୁଖି ଯାଏ । ସେଥି ପାଇଁ ସେମାନେ ଜିଭ ରେ ବାରମ୍ଭାର ଓଠ କୁ ଚାଟନ୍ତି ।ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *