ପୁଅମାନେ ଥରେ ଦେଖି ନିଅନ୍ତୁ ଏହି ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ବଦଳିଯିବ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ ବନ୍ଧୁଗଣ,ମହାନ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଚାଣକ୍ୟ ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ “ଚାଣକ୍ୟ ନୀତି” ଅନୁଯାୟୀ ମାନବ ସମାଜର କଲ୍ୟାଣ ପାଇଁ ଅନେକ ନିୟମ ରହିଛି । ଏହି ପୁସ୍ତକର ମୁଖ୍ୟ ବିଷୟବସ୍ତୁ ହେଉଛି ମାନବ ସମାଜକୁ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବ୍ୟବହାରିକ ଶିକ୍ଷା ଦେବାରେ ସହାୟକ ହୁଏ।

ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଚାଣକ୍ୟ ଜଣେ ମହାନ ସାଧୁ ଯିଏ କି ରାଜା ଚନ୍ଦ୍ରଗୁପ୍ତଙ୍କୁ ସିଂହାସନରେ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର କିଛି ନିୟମ ଅଛି ଯାହା ମାନବ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିପାରେ ।

ଚାଣକ୍ୟ ନୀତି ଅନୁଯାୟୀ, କେତେକ ରାଶିର ପୁରୁଷମାନେ ଭଲ ଗୁଣ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ପାଇଁ ଝିଅମାନଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜତ୍ୱ କରନ୍ତି | ସେହି ଗୁଣ ଗୁଡିକ କ’ଣ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି |

chanyka

ମିଥୁନ : ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ଥିବା ପୁରୁଷମାନେ ଲଭ ଜୀବନ କିମ୍ବା ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ଅଟନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି । ଏହି ପ୍ରକୃତିର ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କର ଗୁଣ, ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ଆଚରଣ ଏତେ ଭଲ ଯେ ଝିଅମାନେ ତାଙ୍କ ତରଫରୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି। ଝିଅମାନେ ଏହି ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ରୋ-ମାଣ୍ଟିକ୍ କାହାଣୀ କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି ।

ସିଂହ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କର ବହୁତ ବଡ଼ ହୃଦୟ ଥାଏ | ଏହି ରାଶିର ପୁରୁଷ ମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ହେତୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନରେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଭଲ କଥା ହେଉଛି ଯେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଗୁଣ ଗୁଡିକ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି |

ତୁଳା ରାଶି : ଚେହେରା ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନରେ ପୁରୁଷ ମାନେ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି | ଏହି ପୁଅମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ଗୁଣ ହେତୁ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱଭାବ ଅଧିକ ନମ୍ର ଅଟେ | ଝିଅମାନେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରନ୍ତି କାରଣ ସେମାନେ କାହାକୁ ପ୍ରତାରଣା କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

chan

ମକର ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ପୁରୁଷ ମାନେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାରେ ଭଲ | ସେମାନେ ସର୍ବଦା ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖନ୍ତି | ଏହି ଗୁଣଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଝିଅମାନେ ଅଧିକ ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି |

ବୃଷ : ଏହି ରାଶିର ପୁରୁଷମାନଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ ହାସ୍ୟରସ ଅଛି ।ସେମାନେ ନିଜର ଶକ୍ତି ସହିତ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ପରିସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି । ସେମାନେ ଯାହା କହନ୍ତି କିମ୍ବା ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବାକି ଜୀବନ ବିତାନ୍ତି । ତାଙ୍କ କଥାଠାରୁ କେବେ ବି ବିଚ୍ୟୁତ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ।ଝିଅମାନେ ଏହି ଗୁଣ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏଭଳି ଓଡ଼ିଆ ଖବର, ବାସ୍ତୁ ବିଚାର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା,ମନୋରଞ୍ଜନ ଭିତ୍ତିକ ଆର୍ଟିକିଲ ଆଣିଦେଇଥାଉ ଏଭଳି ଖବର ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *