Gold Price Today: ତିନି ଦିନରେ 1200 ଟଙ୍କା ସସ୍ତା ହେଲା ସୁନା , ଓଡିଶାରେ ଆଜିର ଦାମ ବହୁତ କମ ।

gold-rat

ମଲ୍ଟିପଲ୍ କମୋଡିଟି ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ (MCX) ରେ ଅଗଷ୍ଟ ଫ୍ୟୁଚର (ସୁନା) ସୁନା 10 ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି 46650 ଟଙ୍କା କାରବାର କରୁଛି | ଏହି ସମୟରେ, ରୂପା ର ଜୁଲାଇ ଦରରେ କିଲୋଗ୍ରାମ ପିଛା ପ୍ରାୟ 66700 ଟଙ୍କା କାରବାର କରୁଛି |

୨୨ କ୍ୟାରେଟ ସୁନା ଦର ଦଶ ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି ୪୬,୨୨୦ ଟଙ୍କା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୪ କ୍ୟାରେଟ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ ୧୦ ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି ୪୭,୨୨୦ ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଓଡ଼ିଶା ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ୨୨ କ୍ୟାରେଟ ଓ ୨୪ କ୍ୟାରେଟ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ ୧୦ ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି ୪୩,୯୯୦ ଟଙ୍କା ଓ ୪୭,୮୯୦ ଟଙ୍କା ହୋଇଛି।

gold

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସହରର ସ୍ପଟ୍ ମୂଲ୍ୟ କହୁଛୁ | ଏହି ଅନୁଯାୟୀ, ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସହରରେ 22 ଗ୍ରାମ (22 କ୍ୟାରେଟ୍) ଏବଂ 24ct (24 କ୍ୟାରେଟ୍) ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି ଏବଂ କିଲୋଗ୍ରାମରେ ରୂପା ମୂଲ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି।

24 କରାଟ ସୁନା ଦର |

ଚେନ୍ନାଇରେ ସୁନା ହାର ଦଶ ଗ୍ରାମ ପିଛା ପ୍ରାୟ 48380 ଟଙ୍କା ରହିଛି। ମୁମ୍ବାଇରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା ପ୍ରାୟ 47210 ଟଙ୍କା | ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ ଦଶ ଗ୍ରାମ ପିଛା ପ୍ରାୟ 50320 ଟଙ୍କା ରହିଛି। କୋଲକାତାର ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା ପ୍ରାୟ 48900 ଟଙ୍କା | ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା 47890 ଟଙ୍କା ରହିଛି। ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା ପ୍ରାୟ 47890 ଟଙ୍କା ରହିଛି। କେରଳରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା 47890 ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ ଦଶ ଗ୍ରାମ ପିଛା ପ୍ରାୟ 48480 ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଲୈକ୍ଷ୍ନ ରେ ଏହା ଦଶ ଗ୍ରାମ ପିଛା ପ୍ରାୟ 50320 ଟଙ୍କା | ପାଟନାରେ ସୁନାର ମୂଲ୍ୟ ଦଶ ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି 47210 ଟଙ୍କା | ନାଗପୁରରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ ଦଶ ଗ୍ରାମ ପିଛା ପ୍ରାୟ 47210 ଟଙ୍କା ରହିଛି। ବିଶାଖାପାଟନମ ରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା ପ୍ରାୟ 47890 ଟଙ୍କା ରହିଛି।

golds

22 କରାଟ ସୁନା ଦର |

ଚେନ୍ନାଇରେ ସୁନା ହାର ଦଶ ଗ୍ରାମ ପିଛା ପ୍ରାୟ 44350 ଟଙ୍କା ରହିଛି। ମୁମ୍ବାଇରେ ସୁନାର ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି 46210 ଟଙ୍କା | ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ ଏହା ଦଶ ଗ୍ରାମ ପିଛା ପ୍ରାୟ 46130 ଟଙ୍କା | କୋଲକାତାର ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା ପ୍ରାୟ 46200 ଟଙ୍କା | ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା ପ୍ରାୟ 43900 ଟଙ୍କା | ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା ପ୍ରାୟ 43900 ଟଙ୍କା ରହିଛି। କେରଳରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା ପ୍ରାୟ 43900 ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ ଦଶ ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି 46480 ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଲୈକ୍ଷ୍ନ ରେ ଏହା ଦଶ ଗ୍ରାମ ପିଛା ପ୍ରାୟ 46130 ଟଙ୍କା | ପାଟନାରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ ଦଶ ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି 46210 ଟଙ୍କା ଅଟେ। ନାଗପୁରରେ ସୁନାର ମୂଲ୍ୟ ଦଶ ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି 46210 ଟଙ୍କା | ବିଶାଖାପାଟନମ ରେ ସୁନାର ମୂଲ୍ୟ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା ପ୍ରାୟ 43900 ଟଙ୍କା |

ସବୁବେଳେ ଦେଶ ବିଦେଶର ପ୍ରତିଟି ଖବର ନିଜ ମୋବାଇଲରେ ପଢିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲେ , ଏବେ ହିଁ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହ ଉପରେ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚୟ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *