ଆଉ କରିବନି ଏମିତି ମତେ ଛାଡିଦିଅ ଦେଖନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ ଜାଣିପାରିବେ

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ହେ ଭଗବାନ ଏମିତି ବି ଦୁନିଆଁ ର ଲୋକ ମାନେ ରହିଛନ୍ତି ଜାହା ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆସନ୍ତୁ ଏଠାରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଭୟଙ୍କର ଭିଡ଼ିଓ ବିଷୟ ରେ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏଠାରେ ଆମେ ଦେଖଉଥିବା ପ୍ରଥମ ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଉଥିବେ କି । ଜଣେ ଯୁବତୀ କେମିତି ଡ୍ରେସ ଖୋଲି କରି ନିଜର ଚଢୀ ବାହାର କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ କଣ ପାଇଁ ବାହାର କରୁଥିଲେ ଚଢୀ ନାଁ ସେ ଚୋରେଇକି ନେଉଥିଲେ ଚଢୀ । ତେବେ ତାଙ୍କୁ କେମିତି ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା ଆପଣ ମାନେ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖନ୍ତୁ ଜାଣି ପାରିବେ ।

girl p

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ବହୁତ ସମୟ ରେ ସୋପ ମାନଙ୍କରେ ଚୋରୀ ହେଉଥିବାର ଭିଡ଼ିଓ ମାନ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଇଥାନ୍ତି । ସେମିତି ହିଁ ଏହି ପରି ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସାଜା ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଏଠାରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଉଥିବେ କି ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ବହୁତ ଭଲ ଘରର ଝିଅ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କି ସେ ନିଜର ଇନର ୱିଆର ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଜିନିଷ କୁ ସୋପ ରୁ ଚରେଇ କି ନେଉଛନ୍ତି ।

ଏବଂ ସେହି ସମୟ ରେ ସେ ସିସିଟିଭି ରେ ଧରା ପଡିବା ସହିତ ସୋପ ର ମାଲିକ ଠାରୁ କେମିତି ଗାଳି ସୁଣିବା ସହିତ ସୋପ ର ମାଲିକ କେମିତି ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ରେ ଦେବେ ବୋଲି ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି । ତେବେ ସେଠାରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ କ୍ଷେମା ମାଗିବା ସହିତ ଆଉ କେବେବି ସେହି ସୋପ କୁ ଆସିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ ଆଉ ସେଠାରୁ ପଳେଇ ଜାଇଥିଲେ । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ବି ଏହିଠାରୁ ଜାଣି ଜାଆନ୍ତୁ କି ଯେଉଁ ମାନେ ଭଲ ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ ବି ସେମାନଙ୍କ ମନ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ପରି ଛୋରୀର ଭାବନା ରହିପାରେ ବୋଲି ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *