26 ଅକ୍ଟୋବର 2021 ରାଶିଫଳ – ବଦଳି ଯାଇପାରେ ଆଜିଠୁ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala1

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଯାହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଟେନସନ ଶେଷ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯାହା କାହାର ଶୁଣିଥିବା ଶବ୍ଦ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରେ ନାହିଁ, ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଏହି ଜିନିଷଟି ସତ କି ନୁହେଁ? ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ତୁମେ ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମକୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗରେ ରହିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଯେକେହି ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିପାରନ୍ତି | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛି | କିଛି ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ଖବର ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ଜରୁରୀ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ | ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ କରିପାରନ୍ତି | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ତୁମର କାମ ପାଇଁ ତୁମେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ ଯାହା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ, ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଦିନଟିକୁ ଯତ୍ନର ସହ ବିତାନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଭଲ ହେବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବ୍ୟବସାୟ ଚୁକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଲାଭ ଦେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ

କନ୍ୟା ରାଶି : ତୁମ କାମ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଛୋଟ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ମନ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ | ପ୍ରକୃତିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ତୁମର ବୁଝାମଣା ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଅଧିକ ସକ୍ଷମ କରିବ | ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ରକ୍ତଚାପ ଏବଂ ମଧୁମେହ ରୋଗୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି | ବିଶେଷକରି ମହିଳାମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ |

ତୁଳା ରାଶି : ଯେଉଁମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଟଙ୍କା ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିପାରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତାର ଦିନ | ଆପଣଙ୍କର ଅନ୍ତର୍ଗତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କୌଶଳ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏବଂ ଭାଷା ପାଇଁ ତୁମେ ଜଣାଶୁଣା |

ବିଛା : ଆଜି, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ ଯାହା ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଛି | ତୁମର ଅସାମାଜିକ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ତୁମର ଜିଦ ପ୍ରକୃତି ଛାଡିଦିଅ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୀମା ବାହାରକୁ ଯାଇ କିଛି ନୂତନ ଜିନିଷ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯଦି ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସଂକ୍ରମଣରେ ପୀଡିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ପୂର୍ବରୁ ଉନ୍ନତି ହେବ, ଯାହା ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଟଙ୍କା କାରବାର ବେଳେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ | କୌଣସି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠିକ ନୁହେଁ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରହିବ | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଭଲ ଖବର ପାଇ ପାରିବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ବିବାହ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି | ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଅଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରୁ ଶେଷ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ସଂପର୍କରେ ଦୁଃଖର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ସିଲ୍ କରିପାରିବେ | ଘରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *