24 ମେ 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasiphala2

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ମଙ୍ଗଳ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରିପାରିବେ | ଏହା ଟିକିଏ ଅସୁବିଧାଜନକ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ତଥାପି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ବ୍ୟବସାୟିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଯେ କୌଣସି ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଅନୁସନ୍ଧାନ କର | ଅବାଞ୍ଛିତ ଘଟଣା ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ହ୍ରାସ କରିବ | ଆପଣ ଅନିଦ୍ରା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ | ଆଜି ତୁମର ନିକଟ ଏବଂ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ ଆଶା କର ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ତୁମର ପରିଚୟ ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିବ ଚଲିସା ପଢନ୍ତୁ, ସଫଳତାର ନୂଆ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜିର ଦାୟିତ୍ୱ ଆସନ୍ତାକାଲି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘର ବାହାରେ ସୁଖ ମିଳିବ | ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଏତେ ବିବ୍ରତ ହେବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଭାବନା ପ୍ରତି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ତୁମର ସମୟ ସାଧାରଣ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ଅଧିକ ଖୁସି ହେବ | ସମୟକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ | କିଛି ଶିଶୁ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ ବିବ୍ରତ କରିପାରେ |

zodicc

କର୍କଟ ରାଶି : ଗଣେଶ ଜୀ କୁହନ୍ତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ନୁହେଁ। ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ନ ପାଇ ଆପଣ କିଛି ନିରାଶା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଏ, ତେବେ କାହା ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ପସନ୍ଦ ବିଷୟରେ ବହୁତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୁଅନ୍ତୁ | ତୁମର ବିବେକ ଶୁଣିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅ |

ସିଂହ ରାଶି – ସିଂହ ରାଶି ସହିତ ଆଜି ଭାଗ୍ୟର ଭାଗ୍ୟର ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର ରହିବ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ପରିବାରର ଆଶା ପୂରଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଶାରୀରିକ ଅଳସୁଆ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ନୂଆ ରୋମାନ୍ସ ତୁମ ଜୀବନକୁ ରଙ୍ଗରେ ଭିଜାଇ ଖୁସି କରିବ | ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସାହିତ୍ୟ ଲେଖାରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୀଘ୍ର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମ ଜୀବନଶୈଳୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ |

zooodii

ତୁଳା ରାଶି : ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବନ୍ଧୁ ହେବେ | ପିତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ ଏବଂ ଜଣେ ଭଲ ବକ୍ତା ମଧ୍ୟ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବେ | ତୁମର ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଶିବଲିଙ୍ଗ ଉପରେ କ୍ଷୀର ଅର୍ପଣ କର, ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ |

ବିଛା ରାଶି : ତୁମର ଏହି ଦିନଟି ମଜାଳିଆରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ବଡ଼ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଏକ ଶୁଭ ଘଟଣା ହୋଇପାରେ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ନକରିବା ହେତୁ ଚାକିରିରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଚୋରି କିମ୍ବା ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ତୁମର ମନ ଗଭୀର ଜିନିଷ ଜାଣିବାକୁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ମିଶର ପାଇଁ ଏକ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଉନ୍ନତି ଘଟିବ | ଘରେ ଏକ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରେ | ନୂତନ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି, ପୁରୁଣା ଭୁଲ ଯୋଗୁଁ, ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ତୁମର ହୃଦୟରେ କାହାର ଶବ୍ଦ ଗ୍ରହଣ କର ନାହିଁ | ସହକର୍ମୀମାନେ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଶାରୀରିକ ଆରାମ ଏବଂ ଅଳସୁଆ ହେବ |

zooo

ମକର ରାଶି : ଆଜି ପରିବାରରୁ ସୁଖରେ ହ୍ରାସ ଘଟିପାରେ | ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତା ଆରାମରେ ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ କ’ଣ କରିପାରିବେ ତାହା ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଯାହା କାହାର ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆଣିଦେବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମ ଜୀବନରେ ଏକ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବ | ଯେ କୌଣସି ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣ କିଛି ସମୟ ମଜା କରିବେ | ବିବାହ ହେଉଛି ଜୀବନସାଥୀ ପାଇବା | ସାମାଜିକ ଭାବରେ, ଆପଣ ଖ୍ୟାତି ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପିତାମାତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନିୟମିତତା ଘଟିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ, କାହା ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ନିଜ ପକେଟ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜୀବନସାଥୀ କିଛି କାମରେ ପରାମର୍ଶ କରିବେ | ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ଫେରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି – ଏହି ରାଶି ଲୋକ ଆଜି ପିତାମାତାଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଅଛି | ଶୀଘ୍ର ଏକ ସମାଧାନ ମିଳିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ରହିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ଜାରି ରଖିବେ | ଅଂଶୀଦାରମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ ସବୁକିଛି ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ତୁମ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *