22 ଜୁନ 2021 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ।

rasiphala2

ମେଷ – ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ କିଛି ନୂଆ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବ | ଯଦି ତୁମେ ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ, ତେବେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଏଥିରେ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ଏକ ଛୋଟ ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପରିସ୍ଥିତି ନିଜେ ଶୀଘ୍ର ସମାଧାନ କରିପାରନ୍ତି | ମନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସ୍ଥିରତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ସଫଳତା ସହିତ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଯେତେ ସମ୍ଭବ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା କାମ କରିବାକୁ କ୍ୱଚିତ୍ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକାଗ୍ରତାର ଅଭାବ ମଧ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | କିଛି ଲୋକ ତୁମକୁ ବିରୋଧ କରିପାରନ୍ତି |

ବୃଷ : ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ, ସହଭାଗୀତା, ଅର୍ଥ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ମଜାଳିଆ ଏବଂ ଅଳସୁଆ ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଦାୟିତ୍ ବ୍ୟତୀତ, ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜିର ଅନୁଭୂତି ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ଜିନିଷ ଶିଖାଇପାରେ, ଯଥାସମ୍ଭବ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ଯେଉଁ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କାମ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବେଳେବେଳେ ଆପଣଙ୍କର ଏକାଗ୍ରତା ମଧ୍ୟ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ସେଠାରେ କିଛି ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଯେଉଁ କାମରେ ଆପଣଙ୍କ ହାତ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଦ୍ୱିଧା ଅଛି, ଏହାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଛାଡିଦିଅନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କର କାମ ଯୋଗୁଁ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ – ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅବହେଳିତ ହୋଇପାରେ ଏବଂ କିଛି ସମର୍ଥନ ସହିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | କିଛି କାମ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | କିଛି କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ନିଅନ୍ତୁ | ଦିନର କିଛି ସମୟ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ବିତାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ବହୁତ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଟଙ୍କା ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିପଦ ନିଅ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚରେ କିଛି ଲୋକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ସ୍ବେଚ୍ଛାକୃତ ଭାବରେ କରନ୍ତି, ତେବେ ଟେନସନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ |

କର୍କଟ – କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର କିଛି ଧର୍ଯ୍ୟ ରହିବା ଉଚିତ୍ ଏବଂ ଥଟ୍ଟା କରି ନିଜକୁ ହାଲୁକା କରିବା ଉଚିତ୍, ସବୁକିଛି ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଆପଣ କିଛି କାମରୁ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ମନ କଥା କହିବାକୁ ଦ୍ୱିଧାବୋଧ କରିପାରନ୍ତି, ତିକ୍ତ କିମ୍ବା ଅତ୍ୟଧିକ କଥା ନହେବାକୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କିମ୍ବା ଗୋଷ୍ଠୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅଫିସରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ତୁମକୁ ଏକ ବିବାଦରେ ବାନ୍ଧି ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନ ପଡ଼ିବା | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ କିଛି କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସମ୍ପର୍କର କିଛି ବିଷୟ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ପ୍ରକାର ସନ୍ଦେହ ମଧ୍ୟ ଥାଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଭୁଲ ଜିନିଷରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତିନାମା ପାଇପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ବହୁତ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆବଶ୍ୟକ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ସମୟରେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବନତି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟଥିତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପ୍ରତାରଣା କରାଯାଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେଉଛନ୍ତି | ତୁମର ଜୀବନ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଖୁସିର ଅନୁଭବ ହେବ | ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି | ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳାଫଳ ତୁମେ ପାଇପାରିବ | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଆପଣ ନିଜ ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | କ୍ରେଡିଟ୍ କାରବାର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ତୁମେ ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମର କାମ ସମାପ୍ତ କରିବା ଉଚିତ, ଏହା ତୁମକୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଦେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | କିଛି ବିଷୟରେ ମନରେ ନିରାଶାର ମେଘ ରହିବ | ଶରୀରରେ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବେ | ଆପଣ ଯାହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସଫଳତାର ନୂତନ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କଥାବାର୍ତ୍ତା ଉପରେ ଆପଣ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ତୁମେ ଶୀଘ୍ର କିଛି କର, ଏହା ଏକ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିପାରନ୍ତି। ଜଣଙ୍କୁ ମିସୋଗିନି ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *