ମହିଳା ମାନଙ୍କର ଭୁଲରେ ବି ଛୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି (ଗୋଟିଏ ଅଙ୍ଗକୁ) – ଭୟଙ୍କର କଥା |

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଚାଣକ୍ୟ ନୀତି ଅନୁସାରେ ସେହି ଅଙ୍ଗ ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ଜାହା ମହିଳା ମାନଙ୍କ କେବେ ବି ଛୁଇଁବା କଥା ନୁହେଁ ,ଜାହାକୁ ଆପଣ ମାନେ ଛୁଇଁବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଜିବନ ନର୍କ ବନି ଜାଇ ଥାଏ , ଏବଂ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଘରେ ବର୍ବାଦି ର ସମୟ ଆସି ଯିବ , ତେବେ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ଆସନ୍ତୁ ସେହି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜାଣି ନେବା , ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ସେହି ଅଙ୍ଗ ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣି ନେବା ଗୋଟିଏ ପୁରୁଷ ପାଇଁ ମହିଳା ମାନେ ସବୁ ସମୟ ରେ ନିଜକୁ ସଜେଇ କରି ଆକର୍ଶଣିୟ କରେଇ ଥାଏ ସେହି ପରି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଯଦି ଆମେ ଶାସ୍ତ୍ର ର କଥା କହିବା ତେବେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ପବିତ୍ର ଅଙ୍ଗ ହୋଇ ଥାଏ ସେମାନଙ୍କ ନାଭି । ଏବଂ ଏହାର କାରଣ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ନାରୀ ଶରୀର ର ସବୁ ଶକ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ନାଭି ରେ ହିଁ ରହି ଥାଏ ।womens

ଏହା ସହିତ ପରିବର୍ତି ବଶଂ ର ଆରମ୍ଭ ମଧ୍ୟ ଏହି ନାଭି ରୁ ହିଁ ହୋଇ ଥାଏ, ତେଣୁ ଏହାକୁ ଛୁଇବା ଦ୍ୱାରା ନାରୀ ଶକ୍ତି ଅସମ୍ମାନ ହୋଇ ଥାଏ କେବଳ ସେହିଥି ପାଇଁ ଏହାକୁ ଛୁଇଁବା ଦ୍ୱାରା ପୁରୁଷ ମାନେ ମାହା ପାପ ର ଭାଗି ଦାରୀ ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ଏମିତି ରେ ନାରୀ ମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଅନ୍ୟ ପ୍ରାଇବେଟ୍ ଅଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ହେଲେ ସେହି ଠାରେ କେବଳ ତାର ନିଜ ପତିହିଁ ବାସ କରି ଥାଏ ।women

ତେବେ ସେମିତି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ପାଇଁ ବି ଏହି ସ୍ଥାନ ମହା ପାପ ସହିତ ସମାନ ହୋଇ ଥାଏ ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜାଣି ପାରି ଥିବେ କି ମହିଳା ମାନଙ୍କର କେଉଁ ଅଙ୍ଗ କୁ ଛୁଇଁବା ଦ୍ୱାରା ଆମକୁ ବହୁତ ପାପ ମୁଣ୍ଡେଇବା ପାଇଁ ପଡେ ଛୁଇଁବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଜିବନ ନର୍କ ବନି ଜାଇ ଥାଏ , ଏବଂ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଘରେ ବର୍ବାଦି ର ସମୟ ଆସି ଯିବ ,ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *