28 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasiphala2

ମେଷ : ଆଜି ଆଇନଗତ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ସଫଳତାର ଆଶା ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରାଥମିକତାକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ରଖିବା ଉଚିତ, ସକାଳେ ଗୋଟିଏ ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରିବା, ନଚେତ୍ ତୁମେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଯେକୌଣସି ମହଙ୍ଗା ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରି ହୋଇପାରେ | ସାବଧାନ ରୁହ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ | ପିଲାଟି ତୁମର ଅଧୀନରେ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଦାୟିତ୍ କୁ ଅଣଦେଖା କରିପାରିବ ନାହିଁ କାରଣ ଏହା ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ଉପରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ଶାନ୍ତ ରହିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କେହି ବିଚଳିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯେଉଁ କାମ ଆପଣ ଆଜି ସକାଳେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ କିଛି ପରିମାଣର କାମ ବାକି ରହିବ | ତୁମେ ନିଜ ସହିତ ସଚ୍ଚୋଟ ହେବା ଉଚିତ କାରଣ ଏହା ତୁମକୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଖୁସି ହେବାକୁ ସକ୍ଷମ କରିବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ତର ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ହେବ, କିନ୍ତୁ ତୁମ ବ୍ୟାୟାମ ସିଷ୍ଟମକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ବିତାଇବା ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ ଏବଂ ଆରାମ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଅହେତୁକ ନିଷ୍ଠା ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବେ | ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟର ନେତୃତ୍ୱ ନେବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ, ଏବଂ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଉତ୍ପାଦନ କରିବେ |

rasi2

କର୍କଟ ରାଶି : ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ତୁମେ ଟିକିଏ ଅଳସୁଆ ରହିବ | କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଚୁକ୍ତିନାମା ଭିତ୍ତିକ କିମ୍ବା ଅସ୍ଥାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ମନେ ରଖିବା ଉଚିତ୍ ଯେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଳସୁଆତା ଏବଂ ଅବହେଳା ସେମାନଙ୍କ ଚାକିରୀ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ପରିବାରର ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ନୂତନ କୌଶଳ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ବିକାଶ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ |

ସିଂହ ରାଶି :ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ଉନ୍ନତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ଜାଣିପାରିବେ | ଯୋଜନା କରି କୌଣସି ବଡ କାମ କର, ଆଶା କରାଯାଏ ଯେ ତୁମେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ପୁରୁଣା ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଗତି ହାସଲ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମ ସହିତ ଏକ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛ |

rasi3

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଦେଖାଉଛନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ରାଜ୍ୟରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କାମ ସହିତ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଦେଖାଯିବ ନାହିଁ | ମନରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ କରିପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ପ୍ରତିପକ୍ଷ ଦୁର୍ବଳ ପ୍ରମାଣିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଏହି ସବୁ ବ୍ୟାଟ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରି ଯଥାସମ୍ଭବ ଅଗ୍ରଗତି କଲ | ଆଜି ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତି ସାକ୍ଷାତ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଆଜି କାମରୁ କିଛି ସମୟ ଛୁଟି ନିଅ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

rasi4

ମକର ରାଶି: ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଈଶ୍ଵରଙ୍କ ବିଶେଷ ଅନୁଗ୍ରହ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ମୋଟ ଉପରେ, ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରିୟ କଲେଜ କିମ୍ବା ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଭଲ କ୍ଳବ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଜି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ନିକଟତର ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି କୁମ୍ଭ ଚିହ୍ନର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆଣିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କିଛି ନୂଆ କିଣିବା ପାଇଁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ଆଜି, ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତିଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳତାର ସହ ନେବାରେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ପରିବାରର କେହି କିମ୍ବା ପିଲାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଯାହାଦ୍ୱାରା ମନ ଟିକେ ତିକ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଶେଷରେ, ଯଦି ଆମେ ମୀନ ରାଶି କହିବା, ତେବେ ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆଜି, ସେମାନେ ଏକ ପ୍ରକାର ବଡ ସଫଳତା କିମ୍ବା ବୃତ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜଣେ ସେମାନଙ୍କ ଅଭ୍ୟାସକୁ ବଦଳାଇବାର ଆଶା କରାଯାଏ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ଟିକିଏ ବିଚଳିତ ଓ ବିବ୍ରତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *