18 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ , କଣ ରହିଛି ଆଜି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଜୀବନରେ

rasiphala2

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକମାନଙ୍କର ଆଜିର ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | କ୍ରୋଧ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରକୃତିରେ ଆସିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ଖୁସିର ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିବ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ପାଇବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ତୁମର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବ | କ୍ରନିକ ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଈଶ୍ଵରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ |

rasi2

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗୀମାନେ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଜାଗ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ତୁମେ ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକମାନେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ତୁମର ଚିନ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ ହେବ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ |

କନ୍ୟା : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଉଦାସ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ବିତାଇବ | ହଠାତ୍ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ରାସ୍ତା ହାସଲ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ |

rasi3

ତୁଳା : ତୁଳା ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ଯଦି କୋର୍ଟର ଏକ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ଆପଣ ଯାନର ସୁଖ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ତ୍ରୁଟିରେ ଉନ୍ନତି କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଏକ ବଡ଼ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ତୁମର ସମସ୍ତ ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବୈଦେଶିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଠାରୁ ଚାଲିଥିବା ଭେଦଭାବ ଦୂର ହେବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି; ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଏକ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟାନର କେନ୍ଦ୍ର ହେବେ | ଆଜି ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସହାୟକ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଘେରି ରହିବ | ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ କାହାକୁ ଆଘାତ କରେ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜକୁ ଅଧିକ ଭଲ ଭାବରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଏହା ତୁମର ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବ ଏବଂ ତୁମେ ଜୀବନକୁ ଏକ ନୂତନ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦେଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ |

rasi4

ମକର ରାଶି : ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସି ସେମାନଙ୍କୁ ହୃଦୟରୁ ସ୍ୱାଗତ କରିପାରିବେ | ସେମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମର ଚାପ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଶେଷ ହେବ | ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ଆଜି ତୁମର ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଦେଖାଦେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ସମ୍ଭବ | ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଏବଂ ଚାପ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ କାହା ସହିତ କାରବାର କରୁଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ସେଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ହଠାତ୍ ଆପଣ ଜଣଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି ଯିଏ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ କିମ୍ବା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ପରାମର୍ଶ ଦେବେ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି ଆପଣ ଏପରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆଗମନକୁ ଆଶା କରିପାରନ୍ତି ଯିଏ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଭଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ | ଆଜି ତୁମର ସାହସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ବିରୋଧୀମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ | ବିବାହ ଆଲୋଚନା ସମ୍ଭବ | ଘୃଣାର ଭାବନା ମହଙ୍ଗା ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏବଂ ପ୍ରଗତି ନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ | ଆପଣ ଏକ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଭାବି ନଥିଲେ | ଏକ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟାନର କେନ୍ଦ୍ର ହେବେ | ତୁମର ଜୀବନଶୈଳୀ ଭଲ ରହିବ | ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ ଜିଭକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତି ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନମାନେ ଆଘାତ ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ | ଚାକିରିରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ସମ୍ଭବ ହେବ, ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ତୁମର ଅତୀତର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ତୁମ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବ | ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତି ଏବଂ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହେବ | ପାରିବାରିକ କନ୍ଦଳରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ଆଜି ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାମାଜିକ ବନ୍ଧନ ଭାଙ୍ଗିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ନିରର୍ଥକ କଥା କହିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ ଏବଂ ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *