17 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ , କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ରାଶିରେ

rasiphala2

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଆଜି ଶକ୍ତି ଏବଂ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ତୁମର ପୁରା ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲଗାଯିବ | ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ଅଛି, ତେଣୁ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ନିଅ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

ବୃଷ: ଆଜି, ବୃଷ ଲୋକମାନେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭବ କରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ସାମାନ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଜୀବନଶୈଳୀରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ ହେବା ଏକ ସୁଯୋଗ ହେବ | ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତା ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂର ହେବ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ |

ମିଥୁନ : ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ପାଇପାରିବେ | ତୁମର କାମ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଅଧିକ ଲାଭ କରିପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଆନନ୍ଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ତୁମର ଚିନ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ ହେବ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ |

କନ୍ୟା : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଉଦାସ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ବିତାଇବ | ହଠାତ୍ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ରାସ୍ତା ହାସଲ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ |

ତୁଳା : ତୁଳା ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ଯଦି କୋର୍ଟର ଏକ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ଆପଣ ଯାନର ସୁଖ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ତ୍ରୁଟିରେ ଉନ୍ନତି କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଏକ ବଡ଼ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ତୁମର ସମସ୍ତ ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବୈଦେଶିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଠାରୁ ଚାଲିଥିବା ଭେଦଭାବ ଦୂର ହେବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବଡ଼ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ତୁମ କାମରେ ଅବହେଳା ନକରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଆଚରଣ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ତିକ୍ତ ରହିବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବେ | ଏକ ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ, ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | କିଛି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହାର ସହଯୋଗରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିସ୍ତାର କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଯାନର ବ୍ୟବହାର ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ସହଭାଗୀତାରେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ବଜେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବା ଉଚିତ୍ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ତୁମେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକର ସମୟ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମ କାମ ତ୍ରୁଟିରୁ ଶିଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶତ୍ରୁ ପାର୍ଶ୍ୱ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯାଇପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *