ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଭୁଲିଗଲେ ନିଜ ସବୁ ଲାଜ ସରମ – ବିନା କିଛି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ସହ ଏମିତି ଅବସ୍ତାରେ

viral-v

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଥିବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ନିଜର ଲଭଷ୍ଟୋରୀ କୁ ନେଇ ସବୁ ସମୟ ରେ ଚର୍ଚା ରେ ବନି ରହି ଥାନ୍ତି । ସେହି ପରି ବଳେ ବିଗତ ଦିନ ମାନଙ୍କ ରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ୍ ଜୋନସ୍ ଙ୍କ ଫୋଟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରଲ ହୋଇ ଥାଏ । ହେଲେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି ଯେଉଁ ଥିରେ 17 ଜାନୁଆରୀ କୁ ଜନସ୍ ବ୍ରଦର୍ ଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଗୀତ ରିଲିଜ୍ ହୋଇ ଥିଲା । ଏବଂ ସେହି ଥିରେ ନିକ୍ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଦୁଇ ଜଣ ହିଁ ପ୍ୟଣ୍ଟ ଲେସ୍ ଅଟନ୍ତି ।

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଥିବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ସବୁ ସମୟ ରେ ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ନେସ୍ ପାଇଁ ହିଁ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ରହି ଥାନ୍ତି । ଏବଂ ଏହି ଦିନ ରେ ତାଙ୍କର ଏହି ଅବତାର ଦେଖି କରି ତାଙ୍କର ଫେନ୍ ମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଜାଇ ଥିଲେ । ଏବଂ କେତେ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଏହି ଅନ୍ଦାଜ୍ ପସନ୍ଦ ଆସୁ ଥିବା ବେଳେ କେତେ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଏହି ଅନ୍ଦାଜ୍ ଖରାପ ବି ଲାଗୁଛି ।

prrr

ସେମିତି ରେ ତ ବିଗତ ଦିନ ମାନଙ୍କ ରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ନିକ୍ ଜୋନସ୍ ଙ୍କ ଏମିତି ଭିଡ଼ିଓ ଏବଂ ଫୋଟ ସବୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରଲ ହୋଇ ଥାଏ । ହେଲେ ଏହି ଥର ଲାଗୁଛି କିଛି ଅଧିକା ହିଁ ହୋଇଗଲା । କାରଣ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏମାନଙ୍କ କିଛି ଫେନ୍ ଏବଂ କିଛି ସମର୍ଥକ ମାନେ ନିଜର ଏହି ପ୍ୟଣ୍ଟ ଲେସ୍ ଡେନ୍ସ ପାଇଁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ ବି ହେବାକୁ ପଡୁଛି । ଏବଂ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏମାନଙ୍କ ନୂଆ ଗୀତ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଯେଉଁ ଥି୍ରେ ତିନୋଟି ଜୋଜସ୍ ବ୍ରଦର୍ ନିଜ ନିଜ ୱାଇଫ୍ ଙ୍କ ଦେଖା ଦେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କେମିତି ଲାଗୁଛି ଏହି ଭିଡିଓ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଏହି ଅଭୁତ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଭିନୟ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ରେ ଜଣାନ୍ତୁ । ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *