ଘରେ ଭାଉଜ ଥିଲେ ଏହି ଭିଡିଓ କୁ ଥରୁ ଟେ ଦେଖନ୍ତୁ ।

bhabhi

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଘରେ ଭାଉଜ ରହିଛନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଏହି କାମ କରନ୍ତୁ ସାରା ଜିବନ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ସୁଖ ମୟ କଟିବ ।ସେମିତି ର ତ ଭାଉଜ ମାନେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହୋଇ ଥାନ୍ତି । କିଛି ଲୋକ ମାନେ ଏମିତି ବି ରହି ଥାନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ଭାଉଜ ଏବଂ ଦିଅର ର ସଂମ୍ପର୍କ କୁ ବହୁତ ଖରପ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ରେ ନେଇ ଥାନ୍ତି । ଆମ ସମାଜ ରେ ଭାଉଜ କୁ ମଆ ଏବଂ ଭାଈ କୁ ବାପା ବୋଲି ମନା ଯାଏ । ଏମିତି କୁହା ଯାଏ କି ଭାଉଜ ସବୁ ବେଳେ ଦେଉର ପାଇଁ ଦେବୀ ହୋଇ ଥାନ୍ତି । କେବଳ ସେହିଥି ପାଇଁ କେବେ ବି ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଖରାପ ନଜର ରେ ଦେଖିବା କଥା ନୁହେଁ ।bhabhi ji

ତେଣୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବୁ ଆପଣ ମାନେ ପ୍ରତି ଦିନ ସକାଳୁ ଉଠି ଏମିତି କଣ କରିଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଜିବନ ବହୁତ ସୁଖ ମୟ ହେବ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣି ନେବା । କିଛି ଜ୍ୟେତିଷ ବିଦ୍ ଙ୍କ ମତ ରେ ଭାଉଜ ମାଆ ସମାନ ହୋଇ ଥିବାରୁ ଆପଣ ମାନେ ପ୍ରତି ଦିନ ଉଠି ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ ମାନେ ତାଙ୍କର ପାଦ ଛୁଇଁ ଥାନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ରେ କଟିବା ସହିତ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହୋଇ ଥାଏ । ଭାଉଜ ମାନେ ଦିଅର ମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ତେଣୁ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଭଲ ପାଇବା ର ଫାଇଦା ମୋଟେ ବି ଉଠାନ୍ତୁ ନାହିଁ ।bhabhi

ଏମିତି କରିଲେ ଆପଣ ମାନେ ବହୁତ ବଡ ପାପ ର ଭାଗୀ ଦାରୀ ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମରର ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗେ ତେବେ ସେୟାର କରିବା ପାଇଁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *