ଝିଅ ମାନେ କେଉଁ ସମୟରେ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ଦେଖନ୍ତୁ ।

girls romance

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ତେବେ ଆଜିର ଭିଡ଼ିଏ ବହୁତ ଇଣ୍ଟ୍ରେଷ୍ଟିଂ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କାଣର ଏହି ଟପିକ୍ ଉପରେ ବହୁତ ସାରା କମେଣ୍ଟ ଆସି ଥିଲା କି ଫଇଜିକାଲ ରିଲେସନ ବା ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ କେତେ ବେଳେ ରଖିବା ଉଚିତ୍ । ଏହି ବିଷୟ ରେ ଆମେ ଆଜି ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହି ଦେବୁ । ତେବେ ଏହି ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ସେଷ ଯାଏ ପଢନ୍ତୁ । ତେବେ ପ୍ରଥମେ ରହିଛି ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ଜାହା କରି ଥାନ୍ତି ସବୁ ଧକ୍କା ଏହା ପ୍ରେମ ଫ୍ରେମ କିଛି ବି ନୁେହଁ ବରଂ ସେମାନଙ୍କ ଫାଇଦା ସରି ଗଲେ ସେମାନେ ଯିଏ ଜାହା ବାଟରେ ଚାଲି ଜାଇ ଥାନ୍ତି । ତେବେ ଆମେ ତ କହିବୁ ସେହି ଭଳି ମଣିଷ କୁ ଧିକ୍ । ସେମିତି ରେ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଯଦି ଏହି କଥା କହେ ଗୋଟିଏ ପୁଅ କୁ ଯେ ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ ।romance

ତେବେ ସେହି ସମୟ ରେ 90 ପ୍ରତିଶତ ପୁଅ ମାନଙ୍କ ମନ ରେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଆସି ଥାଏ କି ଚାଲ ରିଲେସନ ସିପ୍ ବନେଇ ନେବା । ଏମିତି ଭାବନା ବହୁତ ଜଣଙ୍କ ମନ ରେ ଆସେ ତେବେ ଏହି ଭାବନା କୁ ବଦଳାଇ ଦିଅନ୍ତୁ । ହେଲେ ସେହି ପରି ବେଳେ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଏକ୍ଚୁଆଲ ରେ ଫିଜିକାଲ ରିଲେସନ୍ ସିପ୍ ରଖିବା ପାଇଁ କେତେ ବେଳେ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ନା ଝିଅ ଙ୍କ ପାଖରେ ଗୋଟିଏ ହୋରମନ୍ ରହି ଥାଏ ଟେଷ୍ଟ୍ରଜନ୍ ନାମରରେ ଏବଂ ପୁଅ ଙ୍କ ପାଖରେ ଏଷ୍ଟ୍ରଜନ୍ ନାମର ହୋରମନ ରହି ଥାଏ । ତେବେ ଟେଷ୍ଟ୍ରଜନ୍ ଅପେକ୍ଷା ଏଷ୍ଟ୍ରଜନ୍ ଅଧିକ ଏକ୍ଟିଭ୍ ହୋଇ ଥାଏ । ମାନେ ଝିଅ ଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ପୁଅ ମାନଙ୍କ ହୋରମନ ଜଲ୍ଦି ଆକ୍ଟିଭ୍ ହୋଇ ଥାଏ । ସେହିଥି ପାଇଁ ପୁଅ ମାନଙ୍କୁ ଜଲ୍ଦି ଏବଂ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଲେଟ୍ ରେ ହୋଇ ଥାଏ । ସେହି ପରି ବେଳେ ଏମାନଙ୍କୁ ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ପାଇଁ କେତେ ବେଳେ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ଯେତେ ବେଳେ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହି ଥାଏ ।romance

ପରିସ୍ଥିତି ଠିକ୍ ଥିବ ମାନେ ପାଖରେ କେହି ବି ନ ଥିବେ । ବା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଏକା କଥା ହେଉ ଥିବେ ତେବେ ସେହି ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ଟଚ୍ଚ୍ କରି ଥାନ୍ତି ତା ପରେ ରୋମାନ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ସେମାନେ ରେଡି ହୋଇ ଜାଇ ଥାନ୍ତି । କଣଇ ପାଇଁ ନା ସେମାନଙ୍କୁ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ଦରକାର । ଏମିତି ତ ପୁଅ ଙ୍କ ପରି ନୁହେଁ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅଲଗା ପ୍ରକାରର ପରିସ୍ଥିତି ଦରକାର ହୋଇ ଥାଏ । ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *