ସେକ୍ସ ସମୟରେ ଏହିଥିପାଇଁ କାନ୍ଦନ୍ତି ମହିଳା ମାନେ , ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ

କାହିଁକି , ମହିଳାମାନେ ଯୌନ ସମୟରେ କାହିଁକି କାନ୍ଦନ୍ତି ଏବଂ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପରେ ସେମାନେ କିପରି ଯୌନ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ସମୟରେ ହେଉଥିବା ଯନ୍ତ୍ରଣାକୁ ମେଡିକାଲ୍ ପାର୍ଲାନ୍ସରେ ଡେସପେରେନିଆ କୁହାଯାଏ | ଏହା ହେଉଛି ଏକ ପ୍ରକାର ଯନ୍ତ୍ରଣା ଯାହା ବାରମ୍ବାର ଘଟିପାରେ ଏବଂ ଏହି ଯନ୍ତ୍ରଣା ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ |

couple

ଯେତେବେଳେ ମହିଳାମାନେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତି, ମହିଳାମାନଙ୍କ ଦ୍ବାରା ହେଉଥିବା ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହେଉଛି ଅତ୍ୟଧିକ କଠିନ ଯୋନୀ | ବିଶେଷ୍ବତ  ଯେତେବେଳେ ମାଂସପେଶୀ ଟାଣି ହୋଇ ଫୁଲିଯାଏ | ମହିଳାମାନେ ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଧିକ କଷ୍ଟ ପାଆନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହା ସେହି ମହିଳାମାନଙ୍କ ସହିତ ଘଟେ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଯୌନ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅନେକ ଭ୍ରମ ଥାଏ | ଏପରି ମହିଳାମାନେ ଯୌନ ସମୟରେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଏହି କାରଣରୁ ଯୋନିର ମାଂସପେଶୀଗୁଡ଼ିକ ସଙ୍କୁଚିତ ହୁଏ ଏବଂ ପ୍ରବଳ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୁଏ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଯନ୍ତ୍ରଣାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ | ଯଦି ମହିଳା ପୁରୁଷ ସହିତ ସାଥ ଦିଅନ୍ତି ତ…

love

ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପଦ ବ୍ୟବହାର କରି ପ୍ରଥମ ଥର ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ସମୟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା କମିଯାଏ | ଏଥିସହ, ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଭୟ ଏବଂ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ନ ଆଣି, ଯଦି ଆପଣ ଯୌନ ଉପଭୋଗ କରିବାର ଇଚ୍ଛା ସହିତ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରକୃତରେ ଭଲ ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ | ତେବେ ଯଦି ଯୌନ ସମୟରେ ଉଭୟଙ୍କର ଇଛ୍ଛା ଥାଏ , ତେବେ ଯନ୍ତ୍ରଣା କମ ହୋଇଥାଏ , ହେଲେ ଯଦି ଜଣଙ୍କର ବି ଇଛ୍ଛା ନଥାଏ ତେବେ ସମ୍ପର୍କ ସମୟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ ହୁଏ ,

ତେବେ ଏହି ଭଳି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *