ଝିଅଙ୍କ ଶରୀରର ଏହି 10 ଟି ଜାଗା ହୋଇଥାଏ ସବୁଠାରୁ ଉତ୍ତେଜିତ , ଛୁଇଁଦେଲେ ସେକ୍ସ ନକରି ରହି ପାରିବେନି

women-tips

ପ୍ରାୟତ ମହିଳାମାନେ ଭାବନ୍ତି କିପରି ସେମାନଙ୍କର ଚରିତ୍ରକୁ ବଜାୟ ରଖିବେ ଯାହା ଦ୍ବାରା ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷଙ୍କ ଆଖି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ମହିଳାମାନଙ୍କର କିଛି ଅଂଶ ଅଛି ଯାହା ଉପରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷ ନଜର ରଖନ୍ତି | ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି କିଛି ଅଙ୍ଗ ଯାହା ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୌନ ଭାବନା ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢେବାରେ ଲାଗେ, ଏହି ଶରୀରର ଅଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣେ…। ସେହିପରି ଆପଣବି ଜଦି ମହିଳାଙ୍କର ସେହି ଅଙ୍ଗକୁ ଛୁଅଁନ୍ତି , ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ କାମୁକ ଭାବ ଜାତ ହୁଏ ,

women

ଆଙ୍ଗୁଠି: – ମହିଳାଙ୍କ ପାଦ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଆଡକୁ ଟାଣେ | ଉଚ୍ଚ ଗୋଇଠି ପିନ୍ଧିଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ପାଦ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ରଙ୍ଗୀନ ନେଲପଲିସ୍ ଅଛି କି ନାହିଁ ଦେଖିବା ପୁରୁଷମାନଙ୍କର ଗୋଟେ ଅଭ୍ୟାସ |

ପୀଠ: – ମହିଳାଙ୍କ ପିଠି ବିଷୟରେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଉତ୍ସାହ ଅଛି | ସାମ୍ନାରେ ଟିକିଏ ବଙ୍କା ହୋଇ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରେ, ଏବଂ ଯଦି ପଛରେ ଏକ ଟାଟୁ ତିଆରି ହୁଏ, ତେବେ ସେହି ପିଠିର କଥା ଅଲଗା |

ସୁନ୍ଦରତା ବା ପତଳା ପେଟ : – ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷ ଫିଟ୍ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଯେଉଁମାନଙ୍କର ପେଟ ଅଛି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ପଳାୟନ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯେଉଁ ମହିଳାମାନଙ୍କର ପେଟ ପତଳା, ସେମାନେ ଅଧିକ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରନ୍ତି |

women

ବାଳ : – ମହିଳାମାନଙ୍କର କେଶ ସେମାନଙ୍କ ମନୋଭାବକୁ ପ୍ରତିଫଳିତ କରେ | କେଶ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଚେହେରାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରେ | ପୁରୁଷମାନେ ମହିଳାମାନଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ କେଶ ଡିଜାଇନ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

ଅଣ୍ଟା: – ଅଧିକାଂଶ ପୁରୁଷ ମହିଳାଙ୍କ ଅଣ୍ଟାରେ ଆଖି ରଖିଥା’ନ୍ତି | ପୁରୁଷମାନେ ଅଣ୍ଟା ପରି ଯେତିକି ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି | କୁହାଯାଏ ପତଳା ଅଣ୍ଟାର ଯାଦୁ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ କାମ କରେ |

ହସ: – ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ହସ ହେଉଛି ତାଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଗୁରୁ | ହସୁଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖି ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି |

women

ଓଠ: – ମହିଳାମାନଙ୍କର ଗୋଲାପୀ ଓଠ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଆଡକୁ ଟାଣେ | ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଦେଖିଲେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଯାଏ, ଏବଂ ଯଦି ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଓଠରେ କିଛି ସୁନ୍ଦର ଲିପଷ୍ଟିକ୍ ଲଗାନ୍ତି ତେବେ କଣ ହେବ |

ବ୍ରେଷ୍ଟ: – ମହିଳାମାନଙ୍କର ସ୍ତନ ଏହାର ଅନ୍ୟତମ ଅଂଶ ଯାହାକି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଯୌନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ | ପୁରୁଷମାନେ ଏହା ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି | ଯୌନ ସମ୍ପର୍କର ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ | ପରଫେକ୍ଟ ବକ୍ର ଆକୃତି ସ୍ତନ ଉପରେ ପୁରୁଷଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ପାଇଥାଏ |

ଆଖି: – କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କ ଆଖି ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ପ୍ରତିଫଳିତ କରେ | ଅଧିକାଂଶ ପୁରୁଷ ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ମହିଳାମାନଙ୍କର ଆଲୋକିତ ଆଖି ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ସେକ୍ସି କରିଥାଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *