20 ଜୁନ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠାରୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala1

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମ ପରିବାର ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଆଣିବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୃଢ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜିର ଭାଗ୍ୟ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ତାହା ପୂର୍ବରୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ବିପଦରେ ପଡିପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଅଫିସରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସମ୍ଭବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଏହାପୂର୍ବରୁ, ଘରର ଜଣେ ଭେଟେରାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି: ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରୁ ଆରମ୍ଭ କରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ତୁରନ୍ତ ଯେକୌଣସି ବିଷୟ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣ ସୁଯୋଗର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଭାବନା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଭାବନା ଦ୍ୱାରା ଦୂରେଇ ଯିବେ ଏବଂ ଚିନ୍ତା ନକରି କିଛି କାମ କରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣ ଅନୁତାପ କରିବେ | ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଆଚରଣରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ | ପ୍ରାଚୀନମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ, ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ବ୍ୟବସାୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ, କମ୍ ସଫଳତା ପାଇବା ନିରାଶାଜନକ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | କାହା ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ଯୁକ୍ତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଟେନସନ ସମ୍ଭବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ, ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ କିମ୍ବା କୌଣସି ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବ | ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ସେବା କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଖାଇବା ଏବଂ ଶୋଇବାରେ ଅନିୟମିତତା ପେଟରେ ସାମାନ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲିବ୍ରା ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଚାକିରି ଏବଂ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଅନୁକୂଳ ସ୍ଥାନ ରହିବ | ଚାକିରି ସାଇଟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଦାୟିତ୍। ଦିଆଯାଇପାରେ | ସହକର୍ମୀମାନେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମେ ପ୍ରକୃତରେ ଦଳଗତ କାର୍ଯ୍ୟର ଅର୍ଥ ବୁଝିବ | ସୁମଧୁର ସ୍ୱର ଏବଂ ସହଯୋଗର ଆତ୍ମା ​​ସହିତ, ଆପଣ ସବୁକିଛି ସହଜରେ କରିବେ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସୁରୁଖୁରୁରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଦଶମ ଏବଂ ଏକାଦଶ, ଦ୍ୱାଦଶରେ ଶତ୍ରୁ ଏବଂ ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟ ଖୋଲିପାରିବେ, ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ବଜେଟରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ଅନୁଭବ କରିବ | ତୁମେ ସଂଗୀତ, କଳା ଏବଂ ସାହିତ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ସହିତ କାମ କର, ତେବେ ସବୁଠାରୁ ଜଟିଳ ସମସ୍ୟାର ମଧ୍ୟ ସମାଧାନ ହେବ | ଏକାଦଶ ଏବଂ ଦ୍ୱାଦଶରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦ୍ୱାରା ଶତ୍ରୁ ଏବଂ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଚକିତ ହେବେ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ତୁମର ସାହସ ବଢିବ | ନୂତନ ଆରମ୍ଭ ପାଇଁ ସମୟ ଠିକ୍ | ଯଦି ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ ହୁଏ ତେବେ ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟରେ ଖୁସି ହେବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛୋଟ ଏବଂ ବଡ ବିବାଦ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରହିବ

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅବହେଳା ନକରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକ ବଢିପାରେ, ତେଣୁ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ଏବଂ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସମ୍ପର୍କରେ ସିନର୍ଜି ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରିବେ | ନିଜକୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଦୃଢ ରଖନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ଥାଇପାରେ, ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ଆଗରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଉଚିତ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅନୁକୂଳ ଅବସ୍ଥା ପାଇଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଦସ୍ତଖତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଆବଶ୍ୟକ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡିକ ପଢନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବରେ ଚାଲିବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ | କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *