19 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2021 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ ।

rasiphala2

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଅସୁବିଧା ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଶେଷ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ରହିବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି, ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ମିଳିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ, ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇବେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହାସଲ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ତୁମେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ଚୋରି ହୋଇଛି କିମ୍ବା ହଜିଯାଇଛି, ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏହାକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି, ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଅଫିସ୍ କାମ ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପିଲା ତୁମର ଆଦେଶ ମାନିବ | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : କୌଣସି କାଗଜପତ୍ରରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହା କାହାର ମଧ୍ୟସ୍ଥତା ଦ୍ୱାରା ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ମା’ଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ପରିବାରରେ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷ ଦୃଢ ହେବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଯାତ୍ରା କରିବା କ୍ଷତିକାରକ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଖରାପ କମ୍ପାନୀରେ ଫସିଯିବା ପାଇଁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କର, ଯାହାଫଳରେ ତୁମର ପ୍ରତିଛବି ଖରାପ ହେବ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ସୁଖଦ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ପରସ୍ପରକୁ ସମ୍ମାନର ଅନୁଭବ ହେବ | ଇଟାଭାଟି ଏବଂ ସିମେଣ୍ଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଉପକାରୀ ହୋଇପାରେ। ହନୁମାନ ଜୀଙ୍କୁ ଭର୍ମିଲିୟନ୍ ଅଫର୍ କରନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଉଭୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଧାରଣା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଅଳସୁଆ ହେତୁ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟଟି ଠିକ୍ ସମୟରେ କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଜିନିଷ ପାଇଁ ଦାୟିତ୍ .ହୀନ ରଖିପାରନ୍ତି | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାଥୀଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହଠାତ୍ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ମୌସୁମୀ ରୋଗଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବଢିପାରେ | କୌଣସି ନୂତନ ଅଫର ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ | ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ପ୍ରାଚୀନମାନେ ତୁମକୁ ଏପରି ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରିବେ ଯାହା ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ | ଭ୍ରମଣକାରୀ ଯୋଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି | ଯୁବକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କ୍ରେଡିଟ୍ କାରବାର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ସମସ୍ତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଟିକିଏ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜିବା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସେବା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ଆପଣ ସବୁବେଳେ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗରେ ରହିବେ | ନୂତନ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ନିଜ ଇଚ୍ଛାକୃତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶିକ୍ଷା ଲାଭ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ବାର୍ତ୍ତା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ପରିବାରରେ ସୁଖର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଆଶା କରୁଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରିବ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଟିକିଏ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *