18 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ।

rasiphala2

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପାରିବାରିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ମନ ଅସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବ, ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରିବ | ଅନ୍ୟମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ହୃଦୟ ବହୁତ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହେବ | ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଘରେ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ହଠାତ୍ କିଛି ଦୁଖଦ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ତୁମେ ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ବିତାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ଅବନତି ଘଟାଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଋଣ ରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କରିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଅଫିସ୍ କାମ ହେତୁ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ |

କର୍କଟ : ଆଜି, ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଫୋନରେ ଏକ ଲମ୍ବା ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ବୈଶେଇକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ସିଂହ ରାଶି : କୌଣସି କାଗଜପତ୍ରରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହା କାହାର ମଧ୍ୟସ୍ଥତା ଦ୍ୱାରା ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ମା’ଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ପରିବାରରେ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷ ଦୃଢ ହେବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଯାତ୍ରା କରିବା କ୍ଷତିକାରକ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଖରାପ କମ୍ପାନୀରେ ଫସିଯିବା ପାଇଁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କର, ଯାହାଫଳରେ ତୁମର ପ୍ରତିଛବି ଖରାପ ହେବ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ସୁଖଦ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ପରସ୍ପରକୁ ସମ୍ମାନର ଅନୁଭବ ହେବ | ଇଟାଭାଟି ଏବଂ ସିମେଣ୍ଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଉପକାରୀ ହୋଇପାରେ। ହନୁମାନ ଜୀଙ୍କୁ ଭର୍ମିଲିୟନ୍ ଅଫର୍ କରନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଉଭୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଧାରଣା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଅଳସୁଆ ହେତୁ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟଟି ଠିକ୍ ସମୟରେ କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଜିନିଷ ପାଇଁ ଦାୟିତ୍ .ହୀନ ରଖିପାରନ୍ତି | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାଥୀଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହଠାତ୍ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ମୌସୁମୀ ରୋଗଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବଢିପାରେ | କୌଣସି ନୂତନ ଅଫର ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ | ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ପ୍ରାଚୀନମାନେ ତୁମକୁ ଏପରି ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରିବେ ଯାହା ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ | ଭ୍ରମଣକାରୀ ଯୋଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି | ଯୁବକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମନ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଛୋଟ ଏବଂ ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି କରନ୍ତୁ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଘରର ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ | କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ମନରେ ରହିବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *