17 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳୁଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala1

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଖୁସି ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ତୁମେ ତୁମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନକୁ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ, ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଜୀବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ଆଡକୁ ନେଇଯିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ-ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ପରାମର୍ଶଦାୟକ ଯେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କ of ଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ | ବିଦେଶରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ରହିବ, ତେଣୁ ଖାଦ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି କର |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜିର ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଆଶା ଏବଂ ନିରାଶାରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଅସୁବିଧା ହେତୁ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଅଧିକ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଯେକୌଣସି ବିଷୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମଧ୍ୟମ ଫଳ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟାରାଶି ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ୍ୟକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳିବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯେକୌଣସି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉତ୍ଥାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାହାକୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଘରେ ଅତିଥି ଆସିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଟି ଠିକ୍ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଜଣଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ | ଧାର୍ମିକ ସମାରୋହରେ ଜଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚର ବଜେଟ୍ ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି-ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ । ପରିଶେଷରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାଗୁଡିକୁ ସଫଳ କରିପାରିବେ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରର ନୂତନ ଲୋକମାନେ ପରିଚୟ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବେ । କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଶେଷ ହୋଇପାରେ । ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ରୋମାନ୍ସ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବୁଲିଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ ।

ମକର ରାଶି-ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦେଖାଯାଉଛି । ମାନସିକ ଚିନ୍ତାର ଅସୁବିଧା ହେତୁ, ଆପଣ ଦିନସାରା ବହୁତ ଉଦାସ ଦେଖାଯିବେ । ଆର୍ଥିକ କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ । ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ । ଜୀବନ ସାଥୀ ସୁଖ ଏବଂ ଦୁଃଖର ସମର୍ଥନ ପାଇବ । ତୁମର ଆୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ । ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । କୌଣସି ନୂତନ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ।

କୁମ୍ଭରାଶି -କୁମ୍ଭ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏକ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କର ବିଜୟ ନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ । ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ । ତୁମର ପରାକ୍ରମ ବଳ ହେତୁ ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ ।

ମୀନ ରାଶି-ଆଜି ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ହଠାତ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆର୍ଥିକ ବୋଝ ଭାର ବଢିପାରେ । ପରିବାରର ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ଆଚରଣକୁ ନେଇ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବେ । ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ । କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ  ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *