09 ଜାନୁଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasiphala2

ମେଷ ରାଶି-ଆଜି ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରଞ୍ଜକ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରିବେ । ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ । ତୁମର ବୁଦ୍ଧିମତା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ । କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ । ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ । ହଠାତ୍ ଦୁର ସଂଚାର ମାଧ୍ୟମରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ କମ୍ ଟେନସନ ପାଇବେ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ହୃଦୟ ଅପେକ୍ଷା ଦିମାଗକୁ ଅଧିକ ବ୍ୟବହାର କରିବେ ।

ବୃଷ ରାଶି- ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ । ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ କିନ୍ତୁ ଆୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଏହାକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବ । ତୁମର ବାଣୀକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ । ତୁମେ ଘରର ବଡ ବୟସ୍କ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ । ବେକାର କଥା ଉପରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କର ନାହିଁ । ଏହା ଭଲ ଯେ ତୁମେ ଶାନ୍ତ ରୁହ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ । ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ । ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ଏକ ଜମି ବିବାଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ । ତୁମର ମନ କାମ କରିବ । ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ । ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ ।

କର୍କଟ ରାଶି-ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତୁମର ଆୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କାମ କରିବ । ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ । ଆପଣ କୌଣସି ଲାଭଦାୟକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ । ତୁମର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା କର ନାହିଁ । ତୁମର ସମସ୍ତ କାମ ନିଜେ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

ସିଂହ ରାଶି- ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଦିନ ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଅଧିକ କର୍ମବ୍ୟସ୍ତତା ରହିବ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଅର୍ଥହାନୀ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭୁଲ ହୋଇପାରେ। ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବିକରି ଏହା ବିଷୟରେ ବୁଝିବିଚାରି ନିଅନ୍ତୁ। ଆପଣ ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ତୁମ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟକୁ ମଧ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି- କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଯୋଜନା ସଫଳ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁଋଣ ଦେଇଛ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ। ତୁମର କାମରେ ତୁମେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବ। ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ। ଆପଣ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଧନ ପାଇପାରିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆସିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ। ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିପାରିବେ । ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି- ତୁଳା ରାଶିଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରବଳ ରହିବ। ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ସହ ସମାପ୍ତ କରିବ। ବିଗଡିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ। ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ୍ କରିବାରେ ତୁମର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ। ବାହାନ ସୁଖ ପାଇବ। ଦୁରସଂଚାର ମାଧ୍ୟମରେ ଶୁଭ ସମାଚାର  ମିଳିପାରେ ।

ବିଛା ରାଶି- ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ଥାନ ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଧନ ସଂମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ପିଲାମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କ ତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଧନ ସଞ୍ଚୟ କର। ଫାଲତୁଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଲଗାମ ଲଗାଇବାକୁ ପଡିବ। ବୁଝାମଣାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭଜନକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ଧନୁ ରାଶି-  ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଅନେକ ଚୁନୋତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାକୁ ପଡିବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

ମକର ରାଶି:ଆଜି ମକର ରାଶି ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ଖୁସିରେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପରିଚିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଚୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଆପଣ କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି:  ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ଯୋଗାଯୋଗରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଚାପରେ ରଖିବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସଂମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ହଠାତ୍ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମୀନ ରାଶି- ମୀନରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବିପୁଳ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର କିଛି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବାକୁ ପଡିବ | ସାଙ୍ଗମାନେ କିଛି କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *