07 ଜାନୁଆରୀ 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasiphala2

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ମନ ଆରାମଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସର୍ତ୍ତ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜୀବନସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ | ଜଣେ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | ଶାସନ ବେଞ୍ଚଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଚାପ ଜଣେ ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀ କିମ୍ବା ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କଠାରୁ ଆସିପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକ କାମ କରିବାକୁ ପରିଚାଳନା କରିପାରିବେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭୁଲ ସଙ୍ଗଠନଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଯାହା ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବା ତୁମ ପାଇଁ ସହଜ କରିଥାଏ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବିପଦ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମ ରାସ୍ତାରେ ଆସୁଥିବା ଛୋଟ ବାଧା ମନକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବ | ଯଦି ଧନ ସଂଗ୍ରହ କରିବାର ପ୍ରୟାସ ଅଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବିପଦଜନକ ପ୍ରମାଣିତ କରିବ | ତୁମର ଉଦାର ମନୋଭାବ ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ | ପଢିବା ଏବଂ ଲେଖିବାରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବାକୁ ଆମେ କିଛି ନୂଆ କରିବୁ | ମନ୍ଦିରରେ ଫୁଲ ଅର୍ପଣ କର, ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସରିଯିବ |

rashib

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ପିଲା ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ପାଇବେ | ନିଜକୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଯାହାଫଳରେ କାର୍ଯ୍ୟର କ୍ଷେତ୍ରଗୁଡିକ ଉନ୍ନତ ଦିଗ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଶବ୍ଦ କିମ୍ବା ପ୍ରଶଂସା ଶୁଣିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ଯୋଜନାଗୁଡିକ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଆହୁରି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି : ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସଫଳତା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ପଢିବା ଏବଂ ଲେଖିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ପଢିଥିବା ପୁସ୍ତକରୁ ଆପଣ ଜ୍ଞାନ ପାଇବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରିରେ ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପୂର୍ବ ବିନିଯୋଗରୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ଦିନ | କ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଲାଭ ପାଇଁ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିସ୍ଥିତିଶକ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଆଘାତ ହୋଇପାରେ | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଏହା ପଛରେ ଏକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଏହି ସମୟରେ ଆୟର ମାର୍ଗ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବ |

rasi3

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ଇଚ୍ଛା ଫଳାଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ମଧୁର ରହିବ | ନିଜ ମନ ସହିତ ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସଠିକ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | ଆଗକୁ ବଢିବ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଏକ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ନାହିଁ | ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଜାରି ରଖିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବରର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ସମୟ | ଆପଣ ଏକ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | କାହା ସହିତ ଫ୍ଲର୍ଟିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ତେଜନା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ହିତାଧିକାରୀମାନେ ହଠାତ୍ ତୁମକୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି | କପାଳରେ ବାଲୁକା ତିଲାକ ଲଗାନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅତିଶୟ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମର ରୋମାନ୍ସ ଭରପୂର ଜୀବନରେ ତୁମେ କିଛି ପାଇବାକୁ ଆଶା କରିପାରିବ | ମାନସିକ ଏକାଗ୍ରତାର ଅଭାବ ଲେଖାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟୁଛି | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବିସ୍ତାର କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଆଜି ପତ୍ର, ନଡ଼ା ଏବଂ ଫୁଲ ଭାଙ୍ଗନ୍ତୁ ନାହିଁ |

rasi4

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରନ୍ତି | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ, ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେବ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ନିରାଶାବାଦୀମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ, କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସକାରାତ୍ମକତାକୁ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବେ | ସଂଗୃହିତ ପାଣ୍ଠି ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟପରାଗ ସମୟରେ ମହାମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରି ଉପକୃତ ହେବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ପିଲାମାନେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବେ | ତୁମର କାମ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଆପଣ ପାରିବାରିକ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବାହ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମଞ୍ଜି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କର |

ମୀନ ରାଶି :ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ କରାଯିବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତିରେ ମଧ୍ୟ କ୍ରୋଧ ହେବ | ମାତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ଝଗଡା ଆପଣଙ୍କୁ ଚାପ ଦେଇପାରେ | ବିନିଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି। ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉନ୍ନତ ଦିଗ ଦେବା ସହିତ ପରିବାରରେ ପରସ୍ପରର ଯତ୍ନ ନେବା ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଗତି ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *