ଏହି ଇଣ୍ଡିଆନ ସିଙ୍ଗରଙ୍କ ହୋର୍ଟ ଫୋଟ ଏବେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ରେ ଭାଇରଲ ହେଉ ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି । ଫୋଟ ଦେଖି ଆପଣ ମାନେ ଚମକି ଯିବେ .।

xute

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ ବନ୍ଧୁଗଣ  । ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏଠାରେ ବହୁତ ହିଁ ହୋର୍ଟ ଏବଂ ବୋଲ୍ଡ ଗାୟିକା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ କହିବା ପାଇଁ ଜାଉଛୁ । ଜାହାଙ୍କ ଫୋଟ ଏହି ଦିନ ରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ ରେ ବୋବାଲ ମଚାଇଛି । ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଯେଉଁ ସିଙ୍ଗର ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛୁ ସେ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ସେ ହେଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ରାୟ କୁଣ୍ଡୁ ଅଟନ୍ତି । ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେବୁ କି ସେ ଗୋଟିଏ ସିଙ୍ଗର ହେବା ସହିତ ସେ ନିଜର ମୋଡେଲିଂ ମଧ୍ୟ କରି ଥାନ୍ତି ।

ସେହି ପରି ଭାବେ ଯଦି ଆମେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ରାୟ କୁଣ୍ଡୁ ଙ୍କ ଜନ୍ମ ବିଷୟ ରେ କହିବା ତେବେ ସେ 2 ମାର୍ଚ୍ଚ 1998 ରେ ହୋଇ ଥିବା ବେଳେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ 31 ବର୍ଷ ର ଅଟନ୍ତି । ଜୋଧ ପୁର ଗୋର୍ଲ ହାଇସ୍କୁଲ ରେ ପଢି ଥିବା ବେଳେ ଏହି ଦିନ ରେ ତାଙ୍କର ଏହି ସବୁ ଫୋଟ ଗୁଡିଏ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଶହେ ଶହେ ରେ ଭାଇରଲ ହେଉ ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି । ସେମିତି ରେ ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ଭିବିନ୍ନ ଷ୍ଟାର ମାନଙ୍କ ଫୋଟ ଏଭଂ ଭି଼ଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉ ଥିବା ବେଳେ ବାସ୍ 4 ବର୍ଷ ତଳେ ନିଜର କେରିଅର ଆରମ୍ଭ କରି ଥିବା ଏହି ସିଙ୍ଗର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମ ର ଗୀତ ମାନଙ୍କୁ ଗାଇ ଥାନ୍ତି ।

 

View this post on Instagram

 

#priyankaroykundu launching own desinger blouse collection shortly pc: @avik_photography

A post shared by Priyanka Roy Kundu (@priyankaroykundu) on

ଏହି ଦିନ ରେ ସେ ମୋଡେଲିଂ ପ୍ରତି ବି ତାଙ୍କର ଆକୃଷ୍ଟ ଜାତ ହୋଇ ଥିବା ବେଳେ ଲାଗୁଛୁ ଲୋକ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି 25 ତାରିଖ ଦିନ ସେ ନିଜର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ରେ ଏହି ସବୁ ଫୋଟ କୁ ପୋଷ୍ଟ କରି ଥିବା ବେଳେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରଲ ହୋଇ ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି । ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *